EPSITRON

Gelişmiş Güç Besleme Sistemi

Her türlü uygulama için bir güç besleme sistemi: Kritik durumlarda bile uygulamanıza sorunsuz entegre olacak ve sizi yüz üstü bırakmayacak gelişmiş EPSITRON 787 Serisine güvenin.

 • Yüksek performans ve verimlilik
 • Dayanıklılık ve güvenirlik
 • İletişim yeteneği

UYGULAMALAR


binalarda


proses kontrolünde

makinelerde
ve cihazlarda

Binalarda EPSITRON®

Meskun olmayan binalarda görünüşte birbirine zıt olan enerji tasarrufu ile konfora olan talepte muazzam bir artış söz konusu — bu talep, bina otomasyonunda artışa neden oluyor. Bu istekleri sağlayan WAGO' nun kompakt EPSITRON® Güç Kaynakları serisi tampon kapasitesine sahip olup otomasyon bileşenleri için dağıtık güç kaynağı çözümü sağlıyor.

EPSITRON® – Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Uygulaması

Elektrik kesildiğinde bile binanın ana fonksiyonları korunmalıdır. WAGO's nun EPSITRON® UPS üniteleri giriş kontrolü, aydınlatma veya izleme sistemleri gibi bina fonksiyonlarını güvenilir bir şekilde besler.

Binalarda EPSITRON® avantajları:

 • Kompakt tasarım
 • Ekonomik
 • Elektrik kesintilerinde güvenilir besleme
 • Özel gerilimler için destek (örneğin DALI)

Proses Kontrolünde EPSITRON®

Kesintisiz veya kesintili proses gereken her yerde işletme güvenilirliğini sağlamak için güç kaynaklarına olan talep yüksektir. WAGO bu talepleri karşılamak için 787 Serisi Yedek Modülleri, Elektronik Devre Kesiciler ve Ex onaylı Güç Kaynakları sağlar.

EPSITRON® – Elektronik Devre Kesici (ECB) Uygulaması

Uzun kablo tesisatı gerektiren proses kontrol ekipmanlarında doğru devre korumasının seçilmesi oldukça zorlu bir süreçtir. Yüksek kablo dirençleri termomanyetik devre kesicilerin güvenilir bir şekilde atmasını engeller. Belirli bir zaman içinde düşük aşırı akım durumunda sadece elektronik devre kesiciler hassas bir şekilde atabilirler. WAGO's nun elektronik devre kesicilerİ proses kontrol ekipmanlarını güvenilir bir biçimde korur, örneğin kaçak akım durumunda istem dışı başlamalara karşı.

Proses kontrolünde EPSITRON® avantajları:

 • Oldukça güvenilir
 • Yedekli konfigürasyon
 • ATEX/IEC Ex onaylı güç kaynakları

Makinelerde ve Cihazlarda EPSITRON®

Makineler ve cihazlar güç piklerinin üstesinden güvenilir bir şekilde gelebilen, gerilim dalgalanmalarını stabilize edebilen ve tehlikeli durumları güvenle engelleyebilen endüstri sınıfı güç kaynakları gerektirir. Bu ihtiyaçları karşılamak için WAGO' nun EPSITRON® Güç Besleme Sistemi oldukça çeşitli yüksek performanslı güç kaynakları, tampon modülleri ve elektronik devre kesiciler sunar.

EPSITRON® – PRO Güç Kaynağı Uygulaması

Makine ve sistem kumanda panoları için yer tasarrufu demek maliyet tasarrufu demektir. Bu nedenle WAGO'nun ince EPSITRON® PRO Güç Kaynakları olağanüstü miktarda gücü oldukça küçük bir yerde sağlar. Üniteler başlatma ve hızlı yük değişimleri için ilave güç sağlamak üzere %200'e kadar güç rezervi (PowerBoost) sağlar. Entegre TopBoost özelliği standart devre kesiciler vasıtasıyla maliyet etkin sekonder taraf sigortalamaya olanak tanır.

Makinelerde ve cihazlarda EPSITRON® avantajları:

 • TopBoost ve PowerBoost'lu güç kaynakları
 • Güvenilir tamponlama ve izleme özelliği
 • Kompakt ve hassas elektronik devre kesiciler

VİDEO KLİPLER

Kısa Devre ve Aşırı Yük Davranışı
Elektronik Devre Kesiciler (ECB)
Elektronik Devre Koruma

EPSITRON® GÜÇ KAYNAKLARI

EPSITRON® SİSTEM BİLEŞENLERİ

EPSITRON®

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ürün uzmanlarımız size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyar.

Sorularınız mı var?
Lütfen bizi arayın.
+90 216 472 1133

› İletişim

İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

EPSITRON® Broşürü
İndir (eBook, 6.1MB)
EPSITRON® El Broşürü
İndir (PDF, 0.7MB)
Broşür Yeni Ürünler EPSITRON®
İndir (PDF, 790.03KB)
Arayüz Modülleri Broşürü
İndir (PDF, 20MB)